"Samo da mi dodaš ono veliko iz vinarije": Saša Vuković Boske bio na merama pre ubistva na Senjaku, na saslušanju pušten razgovor snimljen dok su ga prisluškivali

Nova pre 2 sata
"Samo da mi dodaš ono veliko iz vinarije": Saša Vuković Boske bio na merama pre ubistva na Senjaku, na saslušanju pušten…

Saša Vuković Boske priznao je u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu da je ubio Aleksandra Nešovića Baju u restoranu "27" na Senjaku. Sudeći po iskazu i spisima, Vuković je u trenutku zločina bio na merama istražnih organa.

Saša Vuković Boske je tokom saslušanja pričao o svemu što se dogodila u restoranu "27" na Senjaku, tvrdeći da je samo on pucao u Nešovića, jer je strahovao da za svoju bezbednost. Istakao je da je kobnog dana u lokal došao na poziv bivšeg načelnika beogradske policije Veselina Milića, te da je on zvao i Nešovića da dođe, kako bi ih pomirio. Tokom saslušanja osumnjičenom su reprodukovani audio-snimci pribavljeni primenom posebne dokazne radnje tajnog nadzora

Tužilaštvo »

Ključne reči

Najnovije vesti »