Radnici GSP 24. juna ispred Predsedništva Srbije: Šta će tražiti od Vučića?
Danas pre 1 sat | FoNet

Radnici GSP „Beograd“, zajedno sa sindikatima i udruženjima građana, održaće u sredu, 24. juna, skup i protestnu šetnju do zgrade Predsedništva Srbije, gde će predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću predati pismo i peticiju sa više od 500 potpisa zaposlenih, saopštili su danas organizatori.
Skup pod sloganom „GSP pokreće Beograd“ počeće u 10 časova kod zgrade „London“, na raskrsnici ulica Kneza Miloša i Kralja Milana, nakon čega će učesnici prošetati do Predsedništva Srbije na Andrićevom vencu. Kako je navedeno u saopštenju, radnici će od Vučića zatražiti da svojim autoritetom utiče na zaustavljanje, kako tvrde, daljeg urušavanja i rasparčavanja najvećeg gradskog preduzeća u korist privatnih interesnih grupa i prevozničkih lobija. Organizatori navode






