Radnici GSP "Beograd" najavili protestnu šetnju do zgrade Predsedništva: Predaju Vučiću pismo sa nekoliko zahteva
Nova pre 2 sata

Skup pod sloganom "GSP pokreće Beograd" počeće u 10 časova kod zgrade "London", na raskrsnici ulica Kneza Miloša i Kralja Milana, nakon čega će učesnici prošetati do Predsedništva Srbije na Andrićevom vencu.
Kako je navedeno u saopštenju, radnici će od Vučića zatražiti da svojim autoritetom utiče na zaustavljanje, kako tvrde, daljeg urušavanja i rasparčavanja najvećeg gradskog preduzeća u korist privatnih interesnih grupa i prevozničkih lobija. Organizatori navode da kontinuirano propadanje GSP i peto uzastopno odlaganje tendera za kupovinu novih trolejbusa, uz istovremene planove za dodelu linija privatnim prevoznicima, predstavlja opstrukciju rada tog javnog






