Siner i Đoković trenirali na Vimbldonu
Sport klub pre 15 sati | Autor: Vojin Veličković

Janik Siner i Novak Đoković, jedina dvojica učesnika Vimldona koji su osvajali titulu na njemu, juče su gotovo istovremeno trenirali na njemu.
Italijan je branilac titule, Srbin sedmostruki šampion, ali obojica u London dolaze daleko od idealne forme. Obojica su na Rolan Garosu takmičenje završili neočekivano rano, obojica poraženi posle neočekivanih preokreta, u mečevima u kojima su vodili sa po 2:0 u setovima. Siner je u drugom kolu imao čak i 5:1 u trećem setu protiv Huana Manuela Serundola, ali je fizički potpuno posustao i izgubio 18 od narednih 20 gemova. Đoković nije eliminisan posle tako loše






