Pojačan gradski prevoz za posetioce manifestacije "RTV piknik – ponesi ćebe“

RTV pre 1 dan  |  RTV
Pojačan gradski prevoz za posetioce manifestacije "RTV piknik – ponesi ćebe“

NOVI SAD - Radio-televizija Vojvodine i ove godine organizuje omiljeno letnje okupljanje na otvorenom "RTV piknik – ponesi ćebe“, koje će biti održano u utorak i sredu, 23. i 24. juna, na platou ispred zgrade RTV-a na Mišeluku.

Kako bi građanima bio olakšan dolazak na manifestaciju, u saradnji sa Gradskim saobraćajnim preduzećem Novi Sad, tokom oba dana biće organizovani dodatni polasci na autobuskoj liniji broj 19. Pored redovnog reda vožnje, autobus na liniji 19 saobraćaće i u dodatnim terminima: iz grada ka zgradi RTV-a u 16.50 časova; od zgrade RTV-a ka gradu u 20.55 časova. Posetiocima su na raspolaganju i redovne autobuske linije 19 i 69, koje povezuju centar grada sa lokacijom

Pročitajte još

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »