Isključenja vode u Novom Sadu
RTV pre 2 sata | RTV

NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 13 sati biti Futoška ulica (od Bulevara Evrope do Ulice cara Dušana), a do 14 sati Ulica Milutina Bojića i okolne, saopštavaju iz JKP "Vodovod i kanalizacija".
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 14 sati biti Ulica Tome Maretića i okolne ulice u Petrovaradinu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.






