"Jel ima neki problem?!" Mladić izboden na Bežanijskoj kosi nakon jedne rečenice
Blic pre 4 sati

Prema izjavama žrtava, napad je došao 'iz čista mira' nakon što su prolazili pored dvojice nepoznatih mladića.
Jedan od napadača izvadio je nož i ubo I. P. direktno u grudi, dok je B. M. (23) zadobio povrede glave. U beogradskom naselju Bežanijska kosa, sinoć oko 22 sata, odigrala se prava drama u kojoj je teško povređen I. P. (28). On je nakon krvavog pira sa ubodnom ranom u predelu grudi hitno prevezen u KBC Zemun. Do ubadanja je došlo na uglu ulica Huga Klajna i Ismeta Mujezinovića. Žrtve tvrde da je do napada došlo "iz čista mira". Kako tvrdi "Telegraf.rs", ranjeni I.








