"Jel ima neki problem?!" Mladić izboden na Bežanijskoj kosi nakon jedne rečenice

Blic pre 4 sati
"Jel ima neki problem?!" Mladić izboden na Bežanijskoj kosi nakon jedne rečenice

Prema izjavama žrtava, napad je došao 'iz čista mira' nakon što su prolazili pored dvojice nepoznatih mladića.

Jedan od napadača izvadio je nož i ubo I. P. direktno u grudi, dok je B. M. (23) zadobio povrede glave. U beogradskom naselju Bežanijska kosa, sinoć oko 22 sata, odigrala se prava drama u kojoj je teško povređen I. P. (28). On je nakon krvavog pira sa ubodnom ranom u predelu grudi hitno prevezen u KBC Zemun. Do ubadanja je došlo na uglu ulica Huga Klajna i Ismeta Mujezinovića. Žrtve tvrde da je do napada došlo "iz čista mira". Kako tvrdi "Telegraf.rs", ranjeni I.

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »