FOTO "Bio sam spreman na sve za Pešića i Zvezdu, pa i da se odreknem onog što najviše volim": Štimac emotivnim pismom govorio o kraju karijere legendarnog trenera, potpis je nasmejao sve
Nova pre 10 sati

Vladimir Štimac, bivši reprezentativac Srbije i košarkaš Crvene zvezde, odlučio je da se na emotivan način oprosti od Svetislava Pešića, legendarnog trenera koji je u nedelju i zvanično završio prebogatu karijeru.
Štimac nikada nije zaboravio kako mu je upravo Pešić dao šansu na najvećoj sceni, pa se prisetio i nekih anegdota koje pokazuju koliko je bivši selektor Srbije znao da veruje igračima, ali je ujedno od njih tražio mnogo. To je bio put koji mu je omogućio da postane najbolji u svom poslu. "Ne znam ni kako da počnem ovo pismo, pa ću početi zahvalnošću. Kada sam došao u Zvezdu, mogao si lako da me skloniš jer sam bio mlad i neiskusan. Sećam se da si pitao upravu








