SNS: Na skupu u Prijevoru bilo 2.000 ljudi, mediji pišu da su meštani bojkotovali

Serbian News Media pre 6 sati
SNS: Na skupu u Prijevoru bilo 2.000 ljudi, mediji pišu da su meštani bojkotovali

Gradski odbor Srpske napredne stranke (SNS) u Čačku saopštio je danas da je više od 2.000 njihovih članova i pristalica prisustvovalo stranačkom skupu u čačanskom selu Prijevor, dok je nekoliko lokalnih medija objavilo da su meštani bojkotovali taj skup i da je najviše gostiju bilo iz drugih mesta i gradova.

SNS je saopštio da je „veliko narodno veselje u Prijevoru održano u subotu u sjajnoj, veseloj i rodoljubivoj atmosferi i da je na svakoj registarskoj tablici pisalo isključivo ‘ČA'“. Prema podacima nekoliko lokalnih portala, šatre u Prijevoru, gde je održano okupljanje članova i pristalica SNS, tokom cele noći i jutra obezbeđivale su jake policijske snage. SNS je u saopštenju naveo da „neće demantovati gluposti i budalaštine o jakim policijskim snagama koje čuvaju

Pročitajte još

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »