Pismo bivšeg reprezentativca Svetislavu Pešiću: "U glavi samo jedna stvar, da igram za Zvezdu i da me ti treniraš..."
Sportske.net pre 1 sat | Sportske.net

Nekadašnji reprezentativac Srbije i bivši košarkaš Crvene zvezde, Vladimir Štimac, objavio je pismo upućeno Svetislavu Pešiću, legendarnom treneru koji je završio svoju profesionalnu karijeru.
Štimac je želeo da se zahvali treneru koji je imao, kako kaže, najviše uticaja na njegovu karijeru. Objavio je pismo na društvenim mrežama koje vam prenosimo u celosti. "Ne znam ni kako da počnem ovo pismo, pa ću početi zahvalnošću. Kada sam došao u Zvezdu, mogao si lako da me skloniš jer sam bio mlad i neiskusan. Sećam se da si pitao upravu kluba: „Šta ću ja sa njim?“ A ja sam samo molio da mi se pruži šansa. Naravno, pre toga je usledilo ono tvoje, svima dobro






