Odbojkaši Srbije nastavljaju svoju bajku! Kreču poveo 18 musketara u Orlean na drugi turnir Lige nacija
Dnevnik pre 10 sati

Muška odbojkaška seniorska reprezentacija Srbije otputovala je u ponedeljak rano ujutro u Francusku, gde će igrati na turniru A grupe druge sedmice Lige nacija.
Selektor George Krecu u Orleanu će moći da računa na 18 igrača. Na spisku su: Tehničari: Nikola Jovović, Vuk Todorović i Aleksa Batak. Korektori: Veljko Mašulović, Dušan Nikolić i Aleksandar Šoša. Libera: Vukašin Ristić i Stefan Negić. Blokeri: Aleksandar Nedeljković, Nemanja Mašulović, Aleksandar Stefanović, Stefan Kokeza i Andrej Rudić. Primači: Pavle Perić, Nikola Brborić, Vuk Kulpinac, Lazar Marinović i Žarko Ubiparip. Naši odbojkaši imaće priliku da nastave











