Radnici beogradskog GSP u protestnoj šetnji do Andrićevog venca, predaće zahteve Vučiću

N1 Info pre 3 sata  |  Beta
Radnici beogradskog GSP u protestnoj šetnji do Andrićevog venca, predaće zahteve Vučiću

Zaposleni u Gradsko saobraćajnom preduzeću (GSP), sindikati i strukovna udruženja građana najavili su za 24. jun protestnu šetnju do Predsedništva na Andrićevom vencu, gde će predati svoje zahteve predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.

Okupljanje je u 10 kod zgrade London, na raskrsnici ulica Kneza Miloša i Kralja Milana, nakon čega kolona kreće u protestnu šetnju ka Andrićevom vencu, objavljeno je na Fejsbuk stranici sindikata "Naš grad - naš javni prevoz". Radnici GSP, sindikati i strukovna udruženja građana traže hitnu kupovinu najmanje 90 novih trolejbusa, kako bi se osigurao opstanak trolejbuskog podsistema, zaštitio pogon Dorćol i sprečilo ukidanje linija usled najavljenog skidanja

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »