Uhapšen osumnjičeni za trgovinu narkoticama u Novom Sadu

RTV pre 4 sati  |  RTV
Uhapšen osumnjičeni za trgovinu narkoticama u Novom Sadu

NOVI SAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su M. F. (1990) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Pretresom stana koji osumnjičeni koristi, policija je pronašla oko kilogram amfetamina, oko 100 grama marihuane, oko 70 grama kokaina, četiri vagice za precizno merenje, kao i novac za koji se sumnja da je stečen prodajom droge. M. F. je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »