U Novom Sadu uhapšen osumnjičeni za prodaju narkotika
N1 Info pre 4 sati | FoNet

Policija u Novom Sadu uhapsila je M. F. (36) i zaplenila oko kilogram amfetamina i oko 70 grama kokaina, saopštila je danas novosadska Policijska uprava. Pretresom stana koji osumnjičeni koristi, policija je pronašla i oko 100 grama marihuane, četiri vagice za precizno merenje, kao i novac za koji se sumnja da je stečen prodajom droge. Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, Višem javnom tužiocu u Novom Sadu.










![U nastavku akcije „Armagedon“ uhapšeno šest osoba, među njima i muškarac iz Aleksinca [FOTO+VIDEO]](https://nstatic.net/279/41990279eyuwtc.jpg)
