Otmica radnika kopa "Belaćevac" bila uvod u masovno nasilje nad srpskim civilima. Kancelarija za KiM: Do danas nije utvrđeno kakva je bila sudbina otetih!

Kurir pre 7 sati
Otmica radnika kopa "Belaćevac" bila uvod u masovno nasilje nad srpskim civilima. Kancelarija za KiM: Do danas nije utvrđeno…
Kancelarija za Kosovo i Metohiju podsetila je danas u saopštenju na otmicu rudara na kopu "Belaćevac" kod Obilića čija sudbina do danas njie utvrđena, ističući da je to bio uvod u masovno nasilje nad srpskim i drugim nealbanskim civilima koje u promenjenom obliku traje do danas. - Na današnji dan 1998. godine teroristi takozvane "Oslobodilačke vojske Kosova" oteli su devetoricu radnika površinskog kopa "Belaćevac". Do danas nije utvrđeno kakva je bila sudbina

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »