Guske dobijaju društvo: U zaštićeno područje Šida stižu poniji, a praviće se i ribnjak! Ministarka Pavkov sa đacima iz Srema učestvovala u akciji oplemenjivanja prirode

Dnevnik pre 3 sata
Guske dobijaju društvo: U zaštićeno područje Šida stižu poniji, a praviće se i ribnjak! Ministarka Pavkov sa đacima iz Srema…

Ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov danas je sa mladima iz osnovnih i srednjih škola iz Srema, timom upravljača zaštićenog područja predvođenog Dejanom Bulatovićem i predstavnicima opštine Šid, učestvovala u kampanji “Priroda nema alternativu. Zato deluj i ti!”.

Danas je sređen mobilijar i sađeno cveće za lepši ambijent. Stavljeni su na raspolaganje čamci i katamaran, kako bi svi koji posete ovo područje imali kompletnu ekositemsku uslugu, koja će sigurno videti svoj procvat. -Guske su bile i ostale simbol Vojvodine, i danas su ovde, a imaćemo i ribnjak i segment sa ponijima, jer sve je to u skladu sa prirodom i ne remeti ono što nam je Bog dao i što nam je priroda dala- stoji na Instagramu. Objava koju deli Deluj za

Pročitajte još

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »