"Nadala bi osudili i kaznili... On je loš primer mladima!" Brutalan udar na Španca! Čuveni sportista ničim izazvan žestoko napao tenisera
Kurir pre 2 sata

Čuveni biciklista iz Francuske Žerom Pino, izneo je kritike na račun jednog od najboljih tenisera svih vremena.
Pino je govorio o činjenici da je Rafael Nadal koristio jake lekove protiv bolova zbog velikih problema koje je imao sa svojim telom, a pre svega stopalom. "Ne, Rafa nije dobar primer za mlade sportiste! Reći ću samo jedno - da je ovo što on radi i govori uradio u biciklizmu, bio bi osuđen i kažnjen jer je igrao pod jakim analgeticima i lekovima protiv bolova. Pravila očigledno nisu ista za sve", poručio je Pino i dodao: "Očigledno, kada je reč o otpornosti,






