Odbojakaši Srbije otputovali za Orlean, Krecu poveo 18 igrača

Serbian News Media pre 8 sati
Odbojakaši Srbije otputovali za Orlean, Krecu poveo 18 igrača

Odbojkaška reprezentacija Srbije otputovala je danas u Francusku, gde će igrati na utakmice druge sedmice Lige nacija, a selektor George Krecu će u Orleanu moći da računa na 18 igrača.

Srbija će ove nedelje u Orleanu igrati protiv Japana, Kube, Francuske i SAD. Posle prve sedmice takmičenja, Srbija ima tri pobede i jedan poraz i peta je na tabeli Lige nacija sa devet osvojenih bodova. Na spisku selektora za utakmice u Orleanu su: Tehničari: Nikola Jovović, Vuk Teodorović i Aleksa Batak; Korektori: Veljko Mašulović, Dušan Nikolić i Aleksandar Šoša; Libera: Vukašin Ristić i Stefan Negić; Blokeri: Aleksandar Nedeljković, Nemanja Mašulović,

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »