Radnici beogradskog GSP 24. juna protestnom šetnjom do Andrićevog venca, predaće zahteve Vučiću

Radnici beogradskog GSP 24. juna protestnom šetnjom do Andrićevog venca, predaće zahteve Vučiću

Zaposleni u Gradsko saobraćajnom preduzeću (GSP), sindikati i strukovna udruženja građana najavili su za 24. jun protestnu šetnju do Predsedništva na Andrićevom vencu, gde će predati svoje zahteve predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.

Okupljanje je u 10.00 kod zgrade London, na raskrsnici ulica kneza Miloša i Kralja Milana, nakon čega kolona kreće u protestnu šetnju ka Andrićevom vencu, objavljeno je na Fejsbuk (Facebook) stranici sindikata „Naš grad – naš javni prevoz“. Radnici GSP, sindikati i strukovna udruženja građana traže hitnu kupovinu najmanje 90 novih trolejbusa, kako bi se osigurao opstanak trolejbuskog podsistema, zaštitio pogon Dorćol i sprečilo ukidanje linija usled najavljenog

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »