Fudbaleri Irana ostavili rukom pisanu poruku u svlačionici koja se prepričava širom sveta
Danas pre 1 sat | Beta

Fudbaleri Irana ostavili su posle utakmice protiv Belgije na Svetskom prvenstvu poruku na stadionu u Los Anđelesu u kojoj navode svoju želju da „mir, poštovanje i prijateljstvo prevladaju među svim narodima“.
Rukom pisana poruka ostavljena je u njihovoj svlačionici, posle remija sa Belgijom. Fudbaleri Irana se takmiče na Svetskom prvenstvu dok njihova država sa Sjedinjenim Američkim Državama, koje su suorganizatori turnira uz Kanadu i Meksiko, pregovara o okončanju rata. „Od drevne Persije od pre nekoliko hiljada godina do civilizovanog Irana danas, duh Irana ostaje živ i nepokolebljiv. Došli smo u Los Anđeles sa ponosom, takmičili se sa čašću i odlazimo sa












