Teška nesreća kod Loznice: Od siline udarca pukla betonska bandera FOTO
Nova pre 2 sata

Teška saobraćajna nesreća se dogodila ovog jutra u Loznici.
Kako prenosi Jadar press, nesreća se dogodila oko 5 časova ujutru. Vozač crnog automoila "Golf" izgubio je kontrolu nad vozilom i velikom brzinom se zakucao u betonsku banderu. Prema njihovim navodima, vozač automobila je bio pod uticajem alkohola, a od siline udarca vozilo je prepolovilo betonsku banderu. A post shared by JADAR PRESS-LOZNICA GRAD (@jadarpressloznica)












