„Neka mir prevlada”: fudbaleri Irana ostavili rukom ispisanu poruku u svlačionici
Politika pre 1 sat

U poruci se zahvalili Los Anđelesu na gostoprimstvu
Fudbaleri Irana ostavili su posle utakmice protiv Belgije na Svetskom prvenstvu poruku na stadionu u Los Anđelesu u kojoj navode svoju želju da „mir, poštovanje i prijateljstvo prevladaju među svim narodima”. Rukom pisana poruka ostavljena je u njihovoj svlačionici, posle remija 0:0 sa Belgijom. Fudbaleri Irana se takmiče na Svetskom prvenstvu dok njihova država sa Sjedinjenim Američkim Državama, koje su suorganizatori turnira uz Kanadu i Meksiko, pregovara o












