Roditelji učenika Jovine gimnazije: Apel ministru prosvete da spasi upis u ovu školu
Nova pre 4 sati

Roditelji učenika gimnazije "Jovan Jovanović Zmaju" u Novom Sadu uputili su apel ministru prosvete Dejanu Vuku Stankoviću, uoči upisa nove generacije srednjoškolaca. Njihovo saopštenje prenosimo u celosti.
"Roditelji učenika Jovine gimnazije pozivaju ministra prosvete da konačno preuzme odgovornost i spasi upis u Jovinu gimnaziju, dan pre formiranja liste želja osmaka za upis u srednje škole. Ako je Dejanu Vuku Stankoviću bar malo stalo do opstanka najstarije novosadske gimnazije, onda će javno obećati da Radivoje P. Stojković neće biti direktor škole naredne školske godine, da će se učenici 1. septembra vratiti u svoju školu, da neće biti otkaza profesora i da će












