Otvorena izložba poštanskih marki Suverenog malteškog reda u PTT muzeju

RTV pre 5 sati  |  Tanjug
Otvorena izložba poštanskih marki Suverenog malteškog reda u PTT muzeju

BEOGRAD - Filatelistička izložba "Poštanske marke Suverenog malteškog reda, iz fonda poštanske uprave Suverenog malteškog reda iz Rima, otvorena je danas u PTT muzeju, gde traje do 1. septembra.

Izložbu su pred zvanicama, otvorili ambasador Suverenog malteškog reda u Srbiji Frančesko Marija Amoruzo i vršilac dužnosti direktora Pošte Srbije Zoran Anđelković. U svom obraćanju, Amoruzo je rekao da je od izuzetnog simboličnog značaja 25 godina diplomatskih odnosa, koji su protekli uz međusobno poštovanje i zajedničku viziju, što je učvršćivano kroz konstruktivni dijalog i konkretnu saradnju u humanitarnoj oblasti. Ocenivši da je Malteški red u Srbiji "pronašao

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »