Petorica igrača otišla iz Dubaija

Sport klub pre 9 sati  |  Autor: Nikola Novaković
Petorica igrača otišla iz Dubaija

Dubai, šampion Jadrana, ulazi u drugu evroligašku sezonu sa pojačanim ambicijama.

Ekipa iz UAE će promeniti igrački sastav, a više nema mesta za petoricu igrača. U ponedeljak se ekipa Aleksandera Sekulića zvanično zahvalila momcima sa kojima se saradnja neće nastaviti. U pitanju su Bruno Kaboklo, Taran Armstrong, Bugi Elis, Met Rajan i Nejt Mejson, prvi igrač koji je potpisao ugovor u istoriji ovog kluba. Elis je imao ugovor za narednu sezonu, ali je prethodne mesece proveo na pozajmici u Galatasaraju i neće nastaviti saradnju sa Dubaijem.

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »