Petorica igrača otišla iz Dubaija
Sport klub pre 9 sati | Autor: Nikola Novaković

Dubai, šampion Jadrana, ulazi u drugu evroligašku sezonu sa pojačanim ambicijama.
Ekipa iz UAE će promeniti igrački sastav, a više nema mesta za petoricu igrača. U ponedeljak se ekipa Aleksandera Sekulića zvanično zahvalila momcima sa kojima se saradnja neće nastaviti. U pitanju su Bruno Kaboklo, Taran Armstrong, Bugi Elis, Met Rajan i Nejt Mejson, prvi igrač koji je potpisao ugovor u istoriji ovog kluba. Elis je imao ugovor za narednu sezonu, ali je prethodne mesece proveo na pozajmici u Galatasaraju i neće nastaviti saradnju sa Dubaijem.











