Mojsilović obišao kontingent Vojske Srbije u mirovnoj operaciji u Libanu
RTV pre 2 sata | RTV

BEOGRAD - Načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Milan Mojsilović obišao je danas kontingent Vojske Srbije u mirovnoj misiji Ujedinjenih nacija u Libanu.
Tokom boravka u zoni operacije, razgovarao je sa pripadnicima Vojske Srbije u bazi Ujedinjenih nacija u sektoru Istok na jugu Libana i neposredno se uverio u uslove u kojima izvršavaju zadatke na izgradnji i očuvanju mira. Našem kontingentu je odao priznanje na tome što svoje obaveze u misiji, koja je trenutno jedna od najrizičnijih u sistemu Ujedinjenih nacija, izvršavaju odgovorno, profesionalno i disciplinovano — na način koji je dostojan pripadnika Vojske











