Seča u Dubaiju: Pet igrača slobodno u izboru nove sredine!

Hot sport pre 9 sati
Seča u Dubaiju: Pet igrača slobodno u izboru nove sredine!

Dubai nastavlja rekonstrukciju tima pred sezonu 2026/27, a klub iz Ujedinjenih Arapskih Emirata ostao je bez petorice igrača koji su nosili dres tokom prethodne godine.

Ekipa su napustili Bruno Kaboklo, Nejt Mejson, Bugi Elis, Taran Armstrong i Met Rajan. Najzvučnije ime među odlascima je Bruno Kaboklo. Brazilski reprezentativac je u Dubai stigao kao pojačanje u reketu i u kratkom periodu postao važan deo rotacije. Prethodno je igrao za Partizan, kao i za Toronto Reptorse, Memfis Grizlise i Hjuston Roketse u NBA ligi, uz epizode u Ulmu i Limožu u Evropi. Nejt Mejson je bio jedan od prvih organizatora igre u projektu Dubaija i

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »