Odbornici studentske liste napuštaju Skupštinu Aranđelovca: "Zakoni i demokratski principi se iznova gaze“
N1 Info pre 2 sata | Nataša Lazarević

Nakon današnje druge redovne sednice Skupštine opštine Aranđelovac odbornici studentske liste doneli su odluku da više neće učestvovati u radu sednica, jer prema njihovim tvrdnjama, predstavnici vlasti i najviši organi Skupštine od formiranja skupštine ne poštuju zakon.
S druge strane, predsednik Skupštine Nikola Obradović za N1 demantuje te navode, tvrdeći da je sednica "održana u svemu u skladu sa zakonom". Na današnjem zasedanju, kako kažu odbornici opozicije, nije bilo kvoruma za održavanje sednice pa tako ni za donošenja bilo kakvih odluka. U sali je, kako kaže odbornica studentske liste Aleksandra Kovačević, bilo prisutno 19 odbornika čiji su mandati potvrđeni, od ukupno 41. Iako kvoruma nije bilo, na sednci su potvrđeni









