Debi album Oxaja je pred vama: Još 9 sati do kao nekog mira

Nova pre 7 sati
Debi album Oxaja je pred vama: Još 9 sati do kao nekog mira

Dugo očekivani debi album benda Oxajo konačno je pred publikom.

„Još 9 Sati Do Kao Nekog Mira“ (J9SDKNM) donosi deset pesama na kojima su radili skoro tri godine. Prethodno objavljene „Sijam“, „Moje vreme“, „Put“, „Čekam ih“ i „Čovek“ sada su deo celine posvećene potrazi za mirom, vremenu koje prolazi brže nego što bismo želeli i pokušajima da u buci svakodnevice sačuvamo nešto što je samo naše. Album je objavljen za Glitch Records i biće dostupan i na vinilu. „Pesme su nastajale prilično lako, ali je put do završetka albuma

Povezane vesti »

Zabava, najnovije vesti »