Ministarka Pavkov u Parku prirode "Mali Bosut"
RTV pre 8 sati | RTV

ŠID - Sara Pavkov, ministarka zaštite životne sredine, danas je u okviru kampanje "Priroda nema alternativu. Zato deluj i ti!" sa učenicima iz Srema, timom upravljača zaštićenog područja koji predvodi Dejan Bulatović i predstavnicima Opštine Šid učestvovala u aktivnostima posvećenim očuvanju prirode u Parku prirode "Mali Bosut".
U kampanji "Priroda nema alternativu. Zato deluj i ti", ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov zajedno sa učenicima osnovnih i srednjih škola iz Srema, upravljačima zaštićenog područja i predstavnicima Opštine Šid učestvovala je u akciji uređenja u Parku prirode "Mali Bosut", gde je sređen mobilijar i zasađeno cveće, dok su posetiocima na raspolaganje stavljeni čamci i katamaran, čime je dodatno unapređena turistička i ekološka ponuda ovog zaštićenog








