Crno-beli će nešto i da zarade: Sterling Braun napustio Partizan!
Sport klub pre 5 sati | Autor: Branimir Smilić

Amerikanac Sterling Braun više nije igrač Partizana.
Crno-beli su na društvenim mrežama potvrdili da nekadašnji NBA košarkaš posle dve sezone odlazi iz kluba, godinu dana pre isteka ugovora. Partizan bi trebalo da zaradi 530.000 dolara. „Sterling Braun nastavlja karijeru u drugom klubu. Nakon dve sezone u crno-belom dresu, doskorašnji bek Partizana Mozzart Bet će uz dogovoreno obeštećenje promeniti sredinu i nastaviti karijeru u drugom timu. Srećno SB!,“ naveli su iz kluba. Tridesetjednogodišnji Braun bi uskoro












