Sterling Braun napustio Partizan, karijeru nastavlja u novom klubu
RTS pre 4 sati

Američki košarkaš Sterling Braun više neće nositi dres Partizana. Posle dve sezone provedene među crno-belima, iskusni bek napušta beogradski klub i karijeru nastavlja u novoj sredini.
Rastanak je dogovoren uz obeštećenje, pa će Partizan i finansijski profitirati od odlaska jednog od važnih igrača iz prethodnog perioda. Iako detalji transfera za sada nisu zvanično saopšteni, izvesno je da Braun neće biti deo tima u narednoj sezoni. Tokom boravka u Partizanu, Braun je bio značajan član ekipe zahvaljujući iskustvu i šuterskom doprinosu u napadu. Minule sezone je u Evroligi prosečno beležio 13,7 poena, 2,8 skokova i 2,3 asistencije, dok je u ABA












