Novi odlazak iz Partizana: Sterling Braun napustio klub, crno-beli dobijaju obeštećenje

Večernje novosti pre 7 sati
Novi odlazak iz Partizana: Sterling Braun napustio klub, crno-beli dobijaju obeštećenje

PARTIZAN nastavlja sa promenama. Još jedan igrač napustio je crno-bele.

FOTO: Dusan Milenkovic/ATAImages U pitanju je Sterling Braun, čiji mandat u Humskoj se završio posle dve sezone. Ovu informaciju potvrdio je klub. - Sterling Braun nastavlja karijeru u drugom klubu. Nakon dve sezone u crno-belom dresu, doskorašnji bek Partizana će uz dogovoreno obeštećenje promeniti sredinu i nastaviti karijeru u drugom timu - piše na Instagram nalogu crno-belih. Amerikanac će karijeru nastaviti u Žalgirisu, a Partizan bi od Litvanaca trebalo da

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »