Odbornici studentske liste u Aranđelovcu napuštaju Skupštinu: Tvrde da vlast krši zakon i nema većinu

Insajder pre 3 sata  |  FoNet
Odbornici studentske liste u Aranđelovcu napuštaju Skupštinu: Tvrde da vlast krši zakon i nema većinu

Odbornici studentske liste su posle današnje druge redovne sednice Skupštine opštine Aranđelovac doneli odluku da više neće učestvovati u radu sednica jer, prema njihovim tvrdnjama, predstavnici vlasti i najviši organi Skupštine od njenog formiranja ne poštuju zakon.

Foto: Insajder/Bojana Stojanović Na današnjoj sednici, kako kažu odbornici opozicije, nije bilo kvoruma za održavanje sednice pa tako ni za donošenja bilo kakvih odluka, preneo je N1. Odbornica studentske liste Aleksandra Kovačević rekla je da je u sali bilo prisutno 19 odbornika čiji su mandati potvrđeni, od ukupno 41. Iako kvoruma nije bilo, na sednci su potvrđeni mandati za četiri nova odbornika vladajuće većine, čime je, kako ističe, zloupotrebljen Zakon o

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »