Aranđelovac: Odbornici studentske liste napustili lokalnu skupštinu
Danas pre 3 sata | FoNet

Odbornici studentske liste su posle današnje druge redovne sednice Skupštine opštine Aranđelovac doneli odluku da više neće učestvovati u radu sednica jer, prema njihovim tvrdnjama, predstavnici vlasti i najviši organi Skupštine od njenog formiranja ne poštuju zakon.
Na današnjoj sednici, kako kažu odbornici opozicije, nije bilo kvoruma za održavanje sednice pa tako ni za donošenja bilo kakvih odluka, preneo je N1. Odbornica studentske liste Aleksandra Kovačević rekla je da je u sali bilo prisutno 19 odbornika čiji su mandati potvrđeni, od ukupno 41. Iako kvoruma nije bilo, na sednci su potvrđeni mandati za četiri nova odbornika vladajuće većine, čime je, kako ističe, zloupotrebljen Zakon o lokalnim izborima. Aleksandra









