Sterling Braun napustio Partizan! Oglasili se crno-beli...
Kurir pre 4 sati

Košarkaški klub Partizan zvanično je potvrdio da Sterling Braun napušta Humsku. - Sterling Braun nastavlja karijeru u drugom klubu.
Nakon dve sezone u crno-belom dresu, doskorašnji bek Partizana će uz dogovoreno obeštećenje promeniti sredinu i nastaviti karijeru u drugom timu. Srećno SB - saopštio je Partizan. Tridesetjednogodišnji košarkaš bi uskoro trebalo da potpiše ugovor sa Žalgirisom i obuče zeleni dres. Podsetimo, Partizan su dosad napustili Nik Kalates koji je otišao u PAOK, Dilanu Osetkovskom je istekao ugovor, ista sudbina je zadesila i Dvejna Vašingtona, dok je kofere spakovao na












