Ministar finansija Mali: Povratak na mesto gradonačelnika Beograda još je daleko, treba i građani da kažu svoje

Euronews pre 3 sata  |  Autor: Euronews Srbija
Ministar finansija Mali: Povratak na mesto gradonačelnika Beograda još je daleko, treba i građani da kažu svoje

Ministar finansija Siniša Mali komentarisao je u podkastu "Telcast" Telekom Srbija medijske špekulacije o mogućem ponovnom vođenju Beograda.

Na pitanje da li planira da se vrati na poziciju gradonačelnika Beograda, Mali je rekao da je to još uvek špekulacija i da će presuditi građani. "Ja to nisam pročitao, da budem iskren, ali neka bude i špekulacija. Dug je put do tada. Treba i građani prvo da kažu", rekao je i dodao: "Ja sam timski igrač, ne zavisi samo od mene. Ako mene pitate, ja bih najradije u penziju. Dosta sam dao svojoj državi posle 14 godina ovakvog intenzivnog rada, izazova, problema,

Pročitajte još

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »