Zvanično: Partizan se rastao sa Amerikancem

Sputnik pre 4 sati
Zvanično: Partizan se rastao sa Amerikancem

Američki košarkaš Sterling Braun nije više igrač Partizana, saopštio je beogradski klub u ponedeljak u popodnevnim satima.

Braun je od leta 2024. godine igrao za Partizan, a prošle sezone u Evroligi prosečno je beležio 13,7 poena, 2,8 skokova i 2,3 asistencije, dok je u ABA ligi imao 10,7 poena, 2,5 skokova, 2,5 asistencija. „Sterling Braun nastavlja karijeru u drugom klubu. Nakon dve sezone u crno-belom dresu, doskorašnji bek Partizana će uz dogovoreno obeštećenje promeniti sredinu i nastaviti karijeru u drugom timu“, naveo je Partizan. Mediji su ranije preneli da će Braun

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »