Atletičari Srbije osvojili dve medalje drugog dana Balkanskog prvenstva

Atletičari Srbije osvojili dve medalje drugog dana Balkanskog prvenstva

Atletičari Srbije osvojili su dve medalje drugog dana Balkanskog prvenstva za seniore i seniorke u Volosu, čime su takmičenje završili sa ukupno osam odličja, preneo je danas Srpski atletski savez.

Do zlatne medalje stigla je Milica Emini, koja je trijumfovala u finalu trke na 100 metara s preponama rezultatom 13,22 sekunde. U istoj disciplini Anja Lukić zauzela je 10. mesto sa vremenom 14,08. Bronzano odličje Srbiji je doneo Elzan Bibić, koji je trku na 3.000 metara završio za 7:57,59 minuta. Zapažen nastup imao je i Aldin Ćatović, koji je zauzeo četvrto mesto rezultatom 8:09,44. Nadomak medalje bila je Milica Gardašević, koja je u skoku udalj osvojila

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »