Sara Pavkov u Parku prirodne Mali Bosut Mladi spremni da rade za prirodu i svoju zajednicu

Dnevnik pre 7 sati
Sara Pavkov u Parku prirodne Mali Bosut Mladi spremni da rade za prirodu i svoju zajednicu

Ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov učestvovala je danas u Parku prirode Mali Bosut, u akciji u okviru nacionalne kampanje "Priroda nema alternativu. Zato deluj i ti" i istakla da su mladi iz ovog dela Srema pokazali odgovornost i spremnost da rade za prirodu i svoju zajednicu.

Ministarka je u ovoj akciji učestovala zajedno sa brojnim mladima iz osnovnih i srednjih škola, predstavnicima opštine Šid i timom upravljača zaštićenog područja na čelu sa Dejanom Bulatovićem. "Mladi koji su učestvovali u današnjoj akciji, jasno su pokazali da, iako uskoro počinje raspust, ipak biraju da pomognu svojoj opštini i zaštićenom području. Uspeli smo danas da napravimo male korake za prirodu i time pošaljemo veliku poruku. Timski se danas sređivao

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »