Čistka u Dubaiju - rastanak sa petoricom u jednom danu
RTS pre 4 sati

Košarkaški klub Dubai saopštio je da se rastao sa petoricom svojih prvotimaca.
Novi šampion regionalne ABA lige sprema se da za narednu sezonu skroji ekipu koja će i u Evroligi imati najveće ambicije, a pre nego što stignu prva pojačanja zvanično se rastao sa čak petoricom košarkaša u jednom danu. Emirate su napustili Nejt Mejson, Bruno Kaboklo, Taran Armstrong, Met Rajan i Bugi Elis, igrači koji su tokom minule sezone imali vrlo skroman ili doslovno nikakav učinak. Nejt Mejson je bio jedan od ključnih članova Dubaija u debitantskoj sezoni











