Čistka u Dubaiju - rastanak sa petoricom u jednom danu

RTS pre 4 sati
Čistka u Dubaiju - rastanak sa petoricom u jednom danu

Košarkaški klub Dubai saopštio je da se rastao sa petoricom svojih prvotimaca.

Novi šampion regionalne ABA lige sprema se da za narednu sezonu skroji ekipu koja će i u Evroligi imati najveće ambicije, a pre nego što stignu prva pojačanja zvanično se rastao sa čak petoricom košarkaša u jednom danu. Emirate su napustili Nejt Mejson, Bruno Kaboklo, Taran Armstrong, Met Rajan i Bugi Elis, igrači koji su tokom minule sezone imali vrlo skroman ili doslovno nikakav učinak. Nejt Mejson je bio jedan od ključnih članova Dubaija u debitantskoj sezoni

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »