Čistka u Dubaiju, PETORICA otišla posle titule u AdmiralBet ABA ligi
Sportske.net pre 7 sati | Sportske.net

Košarkaški klub Dubai sprema se za novu sezonu u kojoj imaju još veće aspiracije, pre svega na evroligaškom polju.
Titulom AdmiralBet ABA lige, Dubai dodatno pokazuje svoje ambicije i sada je vreme za iskorak u Evroligi gde bi želeli da napadnu plej-of. Pitanje je trenutka kada će biti ozvaničen dolazak Ćavija Paskvala i mnogih igrača, a do tada se pravi "čistka". Klub se zahvalio petorici igrača koji su prošle sezone nosili dres ekipe iz Dubaija, a među njima je i bivši košarkaš Partizana Bruno Kaboklo. Tu su još i Nejt Mejson, Taran Armstrong, Met Rajan i Bugi Elis. A post











