Student Pravnog fakulteta u Nišu na slobodi posle 15. privođenja
Pravo u centar pre 2 sata | Maria Popović

Studenti u blokadi niškog Univerziteta saopštili su da je njihov kolega sa Pravnog fakulteta pušten na slobodu nakon saslušanja u Prekršajnom sudu i istakli da je reč o njegovom 15. privođenju. „To jasno ukazuje na sistematski pritisak i progon studenata koji već 20 meseci neumorno i istrajno zahtevaju ispunjenje studentskih zahteva“, rečeno je u saopštenju koje je podeljeno na društvenim mrežama. Prema rečima studenata, njihov kolega sa Pravnog fakulteta je dobro,












