Navaro došao na Mali Kalemegdan i poslao poruku: "Idemo!!"
Sportske.net pre 5 sati | Sportske.net

Pre dva danas Španac Ibon Navaro došao je u Beograd i započeo svoju misiju u Crvenoj zvezdi.
Španski trener danas je posetio prostorije kluba na Malom Kalemegdanu kako bi stavio paraf na ugovor i obavio razgovore sa predsednikom Željkom Drčelićem i sportskim direktorom Milošem Teodosićem. Zvezda se na svom "X" profilu pohvalila dolaskom Navara i poželea mu sreću u radu. "Novi trener KK Crvena zvezda Ibon Navaro stigao je u Beograd. On je iskoristio par dana u Beogradu za razgovore sa čelnicima Kluba i prve dogovore za novu sezonu. Obišao je Mali












