Glumica napustila Beograd i otišla na selo: Život u gradu zamenila prirodom, tamo muze koze i okopava baštu "Slušam ptičice, a motika je čudo!"
Kurir pre 15 sati

Glumica i slikarka Katarina Žutić zamenila je život u gradu seoskom idilom, a sve poslove oko kuće radi sama, čak i muze koze.
Njena neposrednost i otvorenost da govori o teškom radu na selu oduševljava mnoge. Ćerka Svetlane Cece Bojković i pokojnog Miloša Žutića nasledila je od bake i deke kuću i raskošno seosko imanje koje je od Beograda udaljeno tridesetak kilometara i gde godinama unazad provodi najviše vremena. - Priroda mi pruža mir, snagu, daje mi energiju i inspiraciju, a zaista ne uzima ništa zauzvrat. S druge strane, blizu sam grada i šta god da treba, mogu da stignem brzo i












