Stanica Prokop postala granični prelaz za međunarodni železnički saobraćaj putnika i robe
Newsmax Balkans pre 1 sat

Vlada Srbije donela je odluku o otvaranju stalnog graničnog prelaza za međunarodni železnički saobraćaj putnika i robe "Beograd-Centar" (Prokop).
U Službenom glasniku je objavljeno da se otvara stalni granični prelaz za međunarodni železnički saobraćaj putnika i robe "Beograd-Centar", na železničkoj stanici "Beograd-Centar" u glavnom gradu. Na graničnom prelazu odvijaće se međunarodni železnički saobraćaj putnika i robe koji ne podleže pregledu inspekcijskih službi, navodi se u odluci, a poslovi iz nadležnosti granične policije i carine obavljaće se neprekidno (24/7), u skladu sa sistemom integrisanog












