Čvrsto smo na zemlji: Aleksanadr Nedeljković veruje da će odbojkaši pružiti maksimum i na turniru Lige nacija
Večernje novosti pre 10 sati

"ORLOVI" su odleteli u zemlju "galskih petlova", gde ih očekuje najteži ispit u ovogodišnjoj Ligi nacija. Odbojkaši obećaju da će se od 24. do 28. juna na drugom turniru Lige nacija u Orleanu boriti do poslednje lopte protiv selekcija kao što su Japan, Kuba, olimpijski šampion Francuska i SAD. Prvi će im na crtu u sredu (13.30) izaći "samuraji".
foto volleyballworld.com Izabranici Georgea Krecua su oduševili u Braziliji, ostvarili tri velike pobede i stekli veliko samopuzadnje pred nove izazove. - Videli smo da možemo da se nosimo sa ozbiljnim protivnicima na visokom nivou i sigurno je da su nam partije u Brazilu donele samopouzdae. Ali, ne zaboravljamo koliko smo morali da radimo i kakve smo muke prošli da bi dostigli taj nivo, tako da i dalje čvrsto stojimo na zemlji, ali sa velikim samopuzdanjem -












