Karlik Džons se oprostio u tri slike! Partizan krenuo u rekonstrukciju tima, biće još odlazaka?
Kurir pre 5 sati

KK Partizan krenuo je u remont tima za predstojeću sezonu.
Klub su u međuvremenu napustili Dvejn Vašington i Nik Kalates, a poslednji od koga su se crno-beli oprostili je Sterling Braun. To nije promaklo aktuelnom lideru Partizana Karliku Džonsu koji se storijem na svom Instagramu oprostio od pomenutog trilinga, sada već bivših asova "parnog valjka". Podsetimo, Karlik Džons je nedavno produžio ugovor sa Partizanom do leta 2028. godine. Dileme nema da nas očekuje još odlazaka iz Humske...












