"Hteo sam da se odselim u Šangaj 2012. godine": Ministar Mali o životnim planovima

Euronews pre 16 sati  |  Autor: Euronews Srbija
"Hteo sam da se odselim u Šangaj 2012. godine": Ministar Mali o životnim planovima

U podkastu "Telcast" u produkciji Telekom Srbija, ministar finansija Siniša Mali prvi put je detaljno progovorio o ličnim planovima koje je imao pre ulaska u visoku politiku.

Na pitanje zašto je razmišljao o odlasku u Kinu i šta ga je zadržalo u Srbiji, Mali je rekao da je želeo da bude deo kineskog ekonomskog buma i da je ozbiljno planirao selidbu. "To nisam nikome ni rekao do sada, ali da znate vi. Kad pogledate, recimo, vreme koje sam proveo u Srbiji, pa nakon toga u Americi, pa ne znam, u Pragu, pa ponovo u Srbiji i tako dalje, i onda upoznajete ceo svet. I za osobu koja se bavi finansijama, pogotovu meni koji sam se bavio

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »