SNS pravi žurke, grad u korovu i zapušten (FOTO)
Ozon press pre 8 sati

Čini se da SNS i njeni čelni ljudi svakog dana pokazuju svoju neodgovornost, ili bolje reći nesposobnost, da vode grad.
Vidimo svi na šta nam liče ulice, šta se radi sa otpadom, kako funkcioniše gradska uprava ili javna preduzeća. Nije moglo ništa bolje ni da se očekuje s obzirom da nisu u stanju ni da pokose običnu travu, ili da uklone posušeno drveće koje nisu zalivali. Možda su u medjuvremenu promenili pravac ili program svog delovanja pa su se umeto rešavanja problema građana preorjentisali na organizaciju žurki pod šatrama, posebno u vreme posta, organizaciju turističkih tura












